Kontakt oss!

Kontakter


Kontakt oss!

Spontan søknad



Organisasjon og kontakter

Berger Johannessen
Administrerende direktør Norway
+47 90 692 861 berger.johannessen@implenia.com Last ned visittkort Visittkort
Mario Perissutti
Direktør Bru og betong
+47 91 176 282 mario.perissutti@implenia.com Last ned visittkort Visittkort
Adler Enoksen
Direktør Energi og spesialprosjekter
+47 48 22 72 08 adler.enoksen@implenia.com Last ned visittkort Visittkort
Randi Hermann
Direktør teknisk prosjektstøtte
+47 90 043 205 randi.hermann@implenia.com Last ned visittkort Visittkort
Tor Erik Gartland
Markeds- og anbudssjef
+47 91 560 905 tor.erik.gartland@implenia.com Last ned visittkort Visittkort
Robert Nyquist
Innkjøpssjef
+47 90 870 204 robert.nyquist@implenia.com Last ned visittkort Visittkort
Peder Ronny Sødal
Direktør Tunnel Norway
+47 906 557 15 peder.sodal@implenia.com Last ned visittkort Visittkort



Kontaktskjema

HAR DU SPØRSMÅL? VI SVARER DEG GJERNE.

For spesifikke bekymringer, vennligst kontakt den aktuelle filialen direkte.
* Obligatoriske felt