Kontakt oss

Hovedkontor

Organisasjon og kontakter

Audun Aaland
Administrerende direktør/CEO & Head of Tunneling Norway

T: +4790154549

audun.aaland@implenia.com

Berger Johannessen
Direktør tunnel/Head of Tunneling

T: +4790692861

berger.johannessen@implenia.com

Mario Perissutti
Direktør bru & betong/Head of Concrete & Bridges

T: +4791176282

mario.perissutti@implenia.com

Adrianus Pas
Direktør store prosjekter/Head of Large Projects

T: +4747658486

adrianus.pas@implenia.com

Randi Hermann
Direktør teknisk støtte/Head of Central Services and PES

T: +4790043205

randi.hermann@implenia.com

Tor Erik Gartland
Markeds og anbudssjef/Head of Marked, Tender and Technical Services

T: +4791560905

tor.erik.gartland@implenia.com

Robert Nyquist
Innkjøpssjef/Head of Procurement

T: +4790870204

robert.nyquist@implenia.com

[Translate to no-NO:]
Susann Lillehagen
Anbudskoordinator/Tender Coordinator

T: +4791730592

susann.lillehagen@implenia.com

Lokale kontorer

Mediehenvendelser

Investorer

Kontaktskjema

HAR DU SPØRSMÅL? VI SVARER DEG GJERNE.

* Obligatoriske felt